Futbol sensiz olmaz!
Tuttuğun takımın maçları bu pakette!

ilk 3 Ay

Ayda

199TL

İlk ay tüm
kanallar hediye

2 ay tüm film ve dizi
kanalları hediye

Ek ücret ödemeden  HD  yüksek kalitede izle!

 Sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi hediye

 12 ay taahhütle

 Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar Paketleriyle tuttuğunuz takımın heyecan dolu Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarını kaçırmayın!

 Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları

 İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

İlk 3 ay ayda 199TL

Kalan 9 ay sadece 299TL!

Kredi kartına 12 taksitle

ayda sadece 279TL!

Hemen Sizi Arayalım

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip
kampanyalardan faydalan!

0312 244 44 31

YENİ ÜYELİK İÇİN BİZE ULAŞIN!

Bu form yeni üyelik başvuruları için geçerlidir.

Dünyanın En Değerli Ligleri!

Sporun Yıldızı Paketini Neden Almalıyım?

HD Kalitesinde Heyecanlı Spor karşılaşmaları

Spor Toto Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, Ligue 1, WTA ve çok daha fazlası

En Keyifli Spor Programları

beIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif gibi tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dİlediğiniz Zaman sizinle!

Dilediğin Yerde Spor Keyfi

beIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden Spor Toto Süper Lig dahil tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı

Ailenin Yıldızı İçerikleri

Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Movies STARS, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar

Neler Var?

Kampanya kapsamındaTaraftar Paketi ilk 3 ay ayda 199 TL, kalan aylar ayda 299 TL'dir. Kampanya kapsamında ilk 2 ay Yıldız Dolu hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lıkçanak anten için Digiturk’e 1.800 TL olarak ayda 150 TL olmak üzere 12 taksitleveya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 1.307 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptaledilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Nisan 2024 tarihine kadar sadece yeni üyeliklerde geçerlidir. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

beIN Connect'le dilediğin zaman dilediğin yerde izle!

Hemen Ara 

WhatsApp